Z pasji do sztuki...
Koszyk: 0 zł 0

Aukcje

Aukcje

Zapraszamy do składania ofert.
Linki do strony przedmiotu:

SĘTOWSKI TOMASZ, ‘Medytacja’ gwasz-akwarela-piórko na kartonie

Oryginalna praca Tomasza Sętowskiego Tytuł: ‘Medytacja’ Forma pracy: 21 x 29,5 cm Format pracy z oprawą: 46 x 53,5 cm Technika mieszana: gwasz-akwarela-piórko na kartonie Sygnatura: w lewym górnym rogu: ‘Medytacja’ T. Sętowski Certyfikat: autorski na odwrocie pracy, zgodny z załączonym zdjęciem Oprawa: Praca oprawiona w autorską oprawę, w eleganckim passe-partout za…

Kontakt
724 277 888
info@artofpoland.pl
ART OF POLAND © 2021. All Rights Reserved | Wykonanie Arlek.pl
ART OF POLAND