Z pasji do sztuki...
Koszyk: 0 zł 0

Aukcje

Aukcje

Zapraszamy do składania ofert.
Linki do strony przedmiotu:

SĘTOWSKI TOMASZ, ‘Kasyno złudzeń’ olej, płótno

Oryginalna praca Tomasza Sętowskiego Tytuł pracy: Kasyno złudzeń Wymiary pracy: 120×100 cm, w oprawie 136x116cm Technika: płótno, technika mieszana Rok: 2007 Sygnatura: T. Sętowski Certyfikat autentyczności autorski Link do aukcji

Kontakt
724 277 888
info@artofpoland.pl
ART OF POLAND © 2021. All Rights Reserved | Wykonanie Arlek.pl
ART OF POLAND